ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 الی 13:30 

ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 14:30

کسب ۲ طلا و یک نقره شطرنج بازان ناشنوای کشورمان در بلیتز

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی کانون ناشنوایان آذربایجان شرقی و به نقل از سایت  فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، ورزشکاران ناشنوای ایرانی در بخش برق آسا دو مدال طلا و یک نقره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در امان اردن را کسب کردند.

در این دوره از مسابقات و در بخش بانوان نیر گلی زاده با اقتدار عنوان قهرمانی را در رقابت با ۱۳ ورزشکار به دست اورد‌.

گلی زاده در هشت دور مسابقات برگزار شده توانست ورزشکاران اردن ، عربستان، یمن و امارات را شکست دهد و برابر حریفی از اردن بازی را واگذار کرد.

در بخش آقایان نیز که با حضور ۱۲ ورزشکار برگزار گردید آرمین رحمت پور موفق به کسب مدال طلا و پوریا جمالی عنوان دومی و مدال نقره را از آن خود کرد و بدین ترتیب هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان مسابقات بلیتز، ورزشکاران ایرانی بالاترین مدال ها را از آن خود کردند .

آرمین رحمت پور یک دور با قرعه استراحت روبرو شد و در هشت دور دیگر برابر ورزشکاران امارات ، یمن ، اردن و پوریا جمالی به پیروزی رسید. پوریا جمالی نیز ورزشکاران اردن ، یمن و امارات را شکست داد ، یک دور استراحت داشت و برابر آرمین رحمت پور نتیجه زا واگذار کرد. سرمربیگری تیم ملی شطرنج ناشنوایان کشورمان بر عهده سپیده شادین و سرپرستی نیز برعهده حامد دارابی میباشد‌.

👈🏻 مسابقات بخش سریع تا روز دوشنبه ۸ اسفندماه ادامه دارد.

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید