ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 الی 13:30 

ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 14:30

کسب عنوان سوم تیمی با 2 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز توسط فرنگی کاران ناشنوای ایران

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی کانون ناشنوایان آذربایجان شرقی،تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان ایران با کسب 9 مدال رنگارنگ ( 2 طلا، 4 نقره و 3 برنز ) ، جایگاه سوم اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه 2023 ناشنوایان در قرقیزستان را به دست آورد.

در روز دوم و پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ناشنوایان 2023 در بیشکک قرقیزستان، صبح و عصر امروز (پنجشنبه 18 اسفند) تیم ملی ایران در 5 وزن به رقابت با حریفان پرداخت و موفق شد به 2 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز برسد. برای ایران در رقابت‌های امروز سید صادق ابوالوفایی و شهاب رحیمی مدال طلا، شیرزاد محکی و رضا اسماعیلی مدال نقره و محمدمهدی خزایی مدال برنز گرفتند. بدین ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مجموع 10 وزن به 2 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز دست یافت و در جدول مدالی پس از قرقیزستان و قزاقستان در رده سوم قرار گرفت. نتایج کامل رقابت‌های فرنگی‌کاران ایران در روز دوم به شرح زیر است:

60 کیلوگرم؛ صادق ابوالوفایی در دور نخست مقابل حریف قرقیزستانی به پیروزی رسید و در ادامه نیز موفق شد نماینده قزاقستان را شکست دهد و طلایی شود.

67 کیلوگرم؛ شهاب رحیمی در اولین کشتی امروز نماینده میزبان را شکست داد و در دور دوم نیز رقیب قزاقستانی خود را از پیش رو برداشت. رحیمی در کشتی فینال مقابل حریف مغول نیز با قدرت ظاهر شد و با شکست حریف خود به مدال طلا رسید.

77 کیلوگرم؛ رضا اسماعیلی کشتی ابتدایی خود را به رقیب قزاقستانی واگذار کرد اما در ادامه فرنگی‌کار مغولستانی را شکست داد. اسماعیلی در کشتی پایانی مقابل حریفی از کشور میزبان پیروز شد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

87 کیلوگرم؛ شیرزاد محکی در اولین کشتی خود با قدرت مقابل حریف قزاقستانی به پیروزی رسید. وی در ادامه به حریف قرقیزستانی باخت و نقره‌ای شد.

130 کیلوگرم؛ محمدمهدی خرایی در دور نخست کشتی برده را به نماینده قزاقستان واگذار کرد و در ادامه نیز قافیه را به حریفی از کشور میزبان باخت تا به مدال برنز بسنده کند.

با پایان یافتن رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، مسابقات کشتی آزاد از فردا (جمعه 19 اسفند) آغاز خواهد شد.

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید