ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 الی 13:30 

ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 14:30

ششمین جشنواره ازدواج زوج های ناشنوا به میزبانی شهر اصفهان برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی کانون ناشنوایان آذربایجان شرقی، ششمین دوره جشنواره ازدواج زوج های ناشنوا به میزبانی شهر اصفهان همزمان با عیاد شعبانیه از 3 اسفند ماه لغایت 5 اسفندماه برگزار شد.

در این جشنواره که به همت کانون ناشنوایان استان اصفهان و با همکاری موسسه مهرورزان ناشنوا، موسسه مشکات منیر و شبکه ملی سازمانهای مردم نهاد ناشنوایان ایران برگزار شد به صورت نمادین مراسم عقد یک زوج ناشنوا با قرائت خطبه عقد به زبان اشاره برگزار گردید و از 110 زوج ناشنوا تجلیل بعمل آمد.

لازم بذکر است همزمان با این جشنواره نشست مدیران سازمان های مردم نهاد ناشنوایان سراسر کشور و نشست مترجمین زبان اشاره ناشنوایان نیز به میزبانی شهر اصفهان برگزار گردید.

چاووشی مدیرکل بهزیستی اصفهان، کامران نماینده ادوار مجلس ، رمضانی رئیس هیات مدیره شبکه ملی ناشنوایان ایران ، شاهوردی مدیرعامل شبکه ملی ناشنوایان ایران ، محمودی عضو هیات مدیره انجمن ملی زبان اشاره ایران ، خوشرو رئیس کانون ناشنوایان ایران از جمله مسئولین حاضر در این جشنواره بودند.

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید