ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 الی 13:30 

ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 14:30

زمان برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش های ناشنوایان مشخص شد

به گزارش امور ارتباطات کانون ناشنوایان آذربایجان شرقی ، آرش فرهادیان در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری ۹ مجمع انتخاباتی تا پایان سال جاری گفت: از ۱۲۰ روز گذشته، با هماهنگی‌های انجام شده با وزیر و معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارتخانه، فرایند ثبت نام فدراسیون‌های ورزشی که دوره ریاست آنها به پایان رسیده بود طبق اساسنامه انجام شد و تمام موارد مربوط به انتخابات بر اساس مقرارت به انجام رسید.

وی افزود: همچنین کمیسیون تطبیق و شورای تجدید نظر نیز در خصوص این فدراسیون‌ها برگزار و اسامی کاندیدای پست ریاست فدراسیون و اعضای هیات رئیسه به نهادهای نظارتی جهت احراز صلاحیت ارسال و بنا بر مقررات قانونی تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی که با سرپرست اداره می‌شدند، مشخص شد. مجامع عمومی سالیانه برخی از فدراسیون‌ها نیز در کنار مجامع انتخاباتی، برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها گفت: مجمع انتخاباتی فدراسیون‌ ورزشهای ناشنوایان در ۲۳ اسفند ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

فرهادیان با اشاره به برگزاری ۲ جلسه با روسای فدراسیون‌های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونان وزارتخانه، تا پایان سال جاری، گفت: در این جلسه مسائل مربوط به وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. همچنین در فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده نیز چندین مجمع انتخاباتی برگزار خواهیم کرد که متعاقبا اسامی و تاریخ برگزاری مجامع اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه حضور موفق ورزشکاران در بازی‌های آسیایی هانگژو و رسیدگی به فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شدند یکی از دغدغه‌های ما بود، وزارت ورزش و جوانان سعی کرد با برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون‌ها تا قبل از بازی‌های آسیایی هانگژو شرایط را جهت حضور پررنگ ورزشکاران در مسابقات و برنامه‌ریزی‌های مدیریتی فدراسیون‌ها فراهم کند.

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید