ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 الی 13:30 

ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 14:30

“جوانان” در راس برنامه های کانون ناشنوایان

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی کانون ناشنوایان آذربایجان شرقی ، مدیرعامل کانون ناشنوایان در دیدار با معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از لزوم همکاری های فی مابین بویژه در حوزه ازدواج جوانان سخن گفت.

محمد رمضانی با اشاره به اینکه “جوانان” در راس برنامه های فرهنگی، آموزشی ، اجتماعی و ورزشی کانون ناشنوایان می باشند افزود: سیاست گذاری ها و برنامه های کانون در سال آتی بر مقوله ی افزایش نشاط اجتماعی و توجه به پر کردن اوقات فراغت ناشنوایان عزیز تمرکز دارد.

وی ادامه داد: رسیدن به نقاط مطلوب در مباحثی همچون ازدواج و طلاق ، مشارکت اجتماعی جوانان ناشنوا و نیز ایجاد بستری مناسب برای رشد جایگاه افراد ناشنوا نیازمند تعاملات بیش از پیش با اداره کل ورزش و جوانان است.

معاون امور جوانان اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت استفاده از تجارب بین المللی در حوزه ناشنوایان اظهار داشت: امروزه در دنیا روابط بین الملل در حوزه تبادل تجربیات و بهره گیری از شیوه های نوین یاری می کند.

امیر تقی زاده افزود: معاونت جوانان آماده همکاری تنگاتنگ با کانون ناشنوایان می باشد تا جوانان ناشنوا نیز همچون سایر اقشار جامعه نقش خود را ایفا نمایند.

در پایان این دیدار محمد رمضانی با اهدای لوحی از همکاری های امیر تقی زاده و معاونت امور جوانان در آئین گرامیداشت مقام مادر تجلیل کرد.

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید