ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 الی 13:30 

ارائه خدمات شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 14:30

استارت دومین اردوی تکواندوکاران ناشنوا در تهران

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی کانون ناشنوایان آذربایجان شرقی و به نقل از سایت فدراسیون ورزشهای ناشنوایان ایران ، دومین اردوی آماده سازی تکواندوکاران بانوان و آقایان ناشنوا برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ، از امروز – 17 بهمن در تهران آغاز شد.

7 بانوی تکواندوکار ناشنوا دومین اردوی آماده سازی خود برای حضور در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در بیشکک قرقیزستان ، را زیر نظر کادرفنی در مجموعه فرهنگی – ورزشی ناشنوایان آغاز و تا 27 بهمن ماه ادامه خواهند داد. 
همچنین 5 تکواندوکار آقایان ناشنوا نیز از فردا – سه شنبه 18 بهمن ماه تمرینات خود را در تهران آغاز و تا 28 بهمن ماه در اردو خواهند بود.
ورزشکاران دعوت شده از سوی کادرفنی می‌بایست مدارک مورد نیاز که شامل کارت بیمه ورزشی معتبر سال جاری و معرفی نامه کتبی از اداره کل ورزش و جوانان یا هیات ورزش ناشنوایان استان مربوطه را به همراه داشته باشند.
در بخش کیوروگی اعظم درستی و رضا ایمان زاده و در بخش پومسه نگار مددخانی ومهدی صمدیان تبار به سرپرستی غلامرضا عزیزی تیم های ملی تکواندو آقایان و بانوان را هدایت و همراهی می نمایند.
اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در رشته های کشتی آزاد و فرنگی ، جودو و تکواندو ، اسفندماه سال جاری در بیشکک قرقیزستان برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید